STER STRUMIENIOWY CT80 12V MAX POWER

  • Cena netto: 7 300,00 zł 8 979,00 zł
  • szt.
  • Niedostępny

Ster Strumieniowy podwójny, przeciwbieżny CT80

Ten kompozytowy, podwójny pędnik tunelowy jest niezaprzeczalnie najlepiej sprzedającym się modelem w gamie elektrycznych sterów strumieniowych Max Power. Dostępny w wersji 12V lub 24V, CT80 doskonale pasuje do jachtów motorowych i jachtów żaglowych w popularnym zakresie rozmiarów 7-14 metrów (25-44 ft)

Dzięki średnicy tunelu 185mm i uciągowi do 69/152 (kgf/lbs) w modelu 12V lub 75/165 (kgf/lbs) w modelu 24V, ten potężny, ale ekonomiczny pędnik łączy w sobie wszystkie unikalne cechy wspólne dla sterów MAX POWER i jest standardowo montowany na wielu różnych jachtach.

Stery strumieniowe są zaprojektowane z myślą o wydajności i trwałości.

Główne cechy sterów strumieniowych Max Power:
- Opatentowane kompozytowe napędy
- Zero konserwacji
- Koła zębate spiro-stożkowe utwardzane powierzchniowo
- Tarcze liniowe
- Specjalne silniki prądu stałego
- Elektroniczne skrzynki kontrolne zapewniające niezrównane funkcje bezpieczeństwa
- Bezpieczne połączenia o dużej mocy
- Specjalnie zaprojektowane styczniki DC o wysokich parametrach


Pędniki są zaprojektowane do pracy przy 10,75 V dla jednostek 12 V i 22 V dla jednostek 24 V. Wyższe napięcia spowodują wyższe wartości znamionowe ciągu, wyższe zużycie energii i skrócony cykl pracy.

 Dane eksploatacyjne podano dla pędnika zainstalowanego na głębokości zanurzenia o średnicy jednego tunelu, w tunelu nie dłuższym niż dwukrotna średnica tunelu, z odchyleniem +/- 6%. Dłuższe tunele spowodują niższe wartości ciągu i wyższe zużycie energii.

3 lata gwaranci producenta.