Houseboat polski producent

05-08-2020

Jachty typu houseboat są coraz popularniejsze wśród turystów czerterujących łodzie motorowodne. Zapewniają wygodę i komfort przemieszczania się bez względu na warunki atmosferyczne. Dowiedz się co sprawia, że pływające domy zyskują sympatię osób spędzających urlop nad wodą.

Czym jest houseboat?

Houseboat, czyli pływający domek jest jednostką pływającą pozwalającą komfortowo mieszkać i jednocześnie przemieszczać się po szlakach wodnych. Poczuj się komfortowo jak w domu. Jednostki tego typu mają płaskodenne dno. Niewielkie zanurzenie pozwala komfortowo przemieszczać się po płytkich akwenach i cumować. Wewnątrz znajdziesz wszystkie wygody dostępne w mieszkaniu takie jak:
- pokój z sypialnią wyposażony w klimatyzację i ogrzewanie
- kompletnie wyposażoną kuchnię do przygotowywania posiłków
- łazienkę z toaletą i prysznicem
- taras

Aktywny wypoczynek housebotem ma wiele wymiarów. Możemy aktywnie uprawiać turystykę, spędzając bezpiecznie i komfortowo czas z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Pływające domki to dostępna dla każdego nowa forma odpoczywania podczas przemieszczania się po szlakach wodnych. Piękne krajobrazy, niezapomniane wrażenia i wspólnie spędzony aktywnie czas.

Marim nova 808 - houseboat polskiego producenta.

Branża żeglarska w Polsce rozwija się dynamicznie. Polscy producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku produkując nowoczesne, bezpieczne i wysokiej jakości jednostki pływające. Jednym z nich jest Marim nova 808.

 

 

Dane techniczne:

Marim nova 808 to nowoczesny houseboat wykonany z laminatu o długości kadłuba 718 cm napędzany silnikiem motorowym umieszczonym wewnątrz jednostki. Długość całkowita z platformą wynosi 808 cm, a maksymalna szerokość 254 cm. Łódź ma zanurzenie 60 cm. Jak na solidny i bezpieczny jacht przystało, Marim nova 808 waży 2890 kg.
Na pokładzie jachtu może przebywać 8 osób. Houseboat osiąga prędkość 7 węzłów.

Houseboat dedykowany jest dla turystów oczekujących spokojnego wypoczynku i żeglugi po jeziorach, rzekach, zalewach oraz morskich wodach przybrzeżnych. Marim nova 808 to także idealne narzędzie do wypraw połowowych dla wędkarzy, dla których bedzie domem, stoiskiem do połowów i jednostką przemieszczającą się w poszukiwaniu nowych atrakcyjnych miejsc.

Marim nova 808 na tle typowych pływających barek, wyróżnia się stylistką nawiązującą do typowych jachtów. Wnętrze zapewnia komfort taki, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni w domu.
Marim nova 808 może być użytkowany bez patentu.

Polski producent houseboat Marim nova 808

Galiny 2
11-214 Bartoszyce

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy służą swoją pomocą. Marim nova 808 może być wyposażona i dostosowana do Państwa gustu oraz potrzeb.
Tel. 89 678-94-14
krzysztof@mazuria.com
https://marim.com.pl/project/marim-nova-808/


Houseboat idealną alternatywą dla klasycznych noclegów. Wiedzą o tym firmy czarterujące.

Coraz większa popularność łodzi typu houseboat, skłania właścicieli czarterów do oferowania w swojej flocie wynajmu pływających domów. Houseboat to idealna alternatywa dla klasycznych noclegów w miejscowościach turystycznych. Urlop spędzony na pływającym domku jest świetną formą aktywnego wypoczynku na łonie natury. Nie ma nic piękniejszego niż zachód i wschód słońca na mazurskich jeziorach, oglądany z pokładu jachtu. Delikatne falowanie uspokaja i relaksuje. Houseboty zapewniają komfortowe i bezpieczne podróżowanie oraz mieszkanie bez względu na kapryśną pogodę, która nie wpływa na jakość wypoczynku.

Jachty hausebooty bez uprawnień.

Jesteś osobą pełnoletnią i chcesz przeżyć przygodę żeglarską? Na pływanie houseboatami nie są wymagane patenty według ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o żegludze śródlądowej (Dz. U. 2001 Nr 5 poz. 43).
"Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych
- o mocy silnika do 75 kW
- długości kadłuba do 13 m,
- których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/h."
Powyższe zmiany w przepisach spopularyzowały czarter jachtów motorowodnych i housebotów. Coraz więcej turystów wybiera wygodne jachty i domki na wodach. Zwiedzaj piękne krajobrazy, cumuj za każdym razem w innym miejscu: tętniącej życiem tawernie, w ciszy szuwar, bez przechyłów i uciążliwego składania masztów.

Pomimo tego, że na jachty motorowodne nie są wymagane uprawnienia, osobom bez doświadczenia zaleca się pływanie przy boku doświadczonej osoby. Manewry w porcie i kanałach wymagają precyzji i doświadczenia, aby zapewnić bezpieczny wypoczynek sobie jak i pozostałych turystów.